O Nas

W Estetica ES poczujesz się wyjątkowa.

Poznaj Estatica ES

Dzisiejsza kosmetologia ma wspólną płaszczyznę z wieloma dziedzinami współczesnej medycyny, ale swoją genezę ma już w czasach starożytnego Egiptu. Jako spadkobiercy greckiego słowa kosmeo – upiększam, troszczymy się o upiększanie ciała według powszechnie przyjętej mody, aby piękny i naturalny wygląd zewnętrzny człowieka był wyrazem zdrowia i harmonii całego organizmu.

W ESTETICA ES pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach oraz technologiach w dziedzinie kosmetologii medycznej. Dzięki wieloletniej praktyce w zawodzie popartej ciągłym rozwojem zawodowym oraz licznymi szkoleniami stworzyliśmy autorskie programy łączenia poszczególnych maszyn i zabiegów w specjalnie dobrane pakiety gwarantujące niesamowite rezultaty już po pierwszych zabiegach.

ESTETICA ES nastawiona jest na 100% zadowolenia ze strony swoich klientów.

Poznaj nasz doświadczony zespół

ewelina-sypniewska-1

Ewelina Sypniewska

właścicielka, kosmetolog

Właścicielka Salonu Urody Estetica ES Ewelina Sypniewska. Pasjonatka kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii. Ze swojej pasji uczyniła sposób na życie. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów oraz szkół uprawniających do wykonywania zabiegów kosmetycznych oraz obsługi urządzeń. Jest zdania, że psychologia i kosmetologia doskonale łączą się i uzupełniają w rozpoznawaniu potrzeb klienta i pozwalają całkowicie go usatysfakcjonować. Wymagająca wobec siebie i innych. Dba o to aby zarówno klinika jak i wszystkie świadczone w niej usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. W swojej pracy często stosuje terapie łączone, by osiągnąć jak najlepsze efekty kuracji. Każdy zabieg poprzedza szczegółowym wywiadem i konsultacją, żeby jak najlepiej dobrać zabiegi do potrzeb Klienta i uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Wyznaje zasadę ,że medycyna estetyczna i kosmetologia uzupełniają się i stosowane razem pozwalają osiągnąć spektakularne efekty. Ceniona za profesjonalizm i fachowość.

Kalina

Kalina Zielińska

.

Makijaż permanentny jest sztuką, a osoba wykonująca go jest artystą. Wybierając linergistkę z pewnością zależy Wam, aby efekt makijażu był naturalny, nieprzerysowany, wykonany z najwyższą starannościa i higieną. Oddając się w ręcę naszej specjalistki możecie mieć pewność, że makijaż na Waszej twarzy nie będzie sztucznie wyrysowanym tworem, a będzie w idealny sposób podkreślał Waszą urodę, współgrał z Waszą twarzą. Zabiegi mikropigmentacji w Estetica ES wykonuje linergistka oraz szkoleniowiec Kalina Zielińska. Osoba, którą cechuje ogromna precyzja oraz wyróżnia własny styl. Jej pigmentacje to przede wszystkim makijaż fashion, a technika inspirowana aktualnymi trendami makijażowymi. Idealne, lekko wycieniowane nasady, równomiernie rozłożony puder, a całość wykończona stabilną, prezyzyjną ręką. Kalina stawia przede wszystkim na naturalny look. Brwi mają być tylko Twoje, dopasowane do Ciebie... Kształt dobrany tylko do Ciebie, którego nie będzie nosił nikt inny... Zapraszamy na makijaż permanentny obszaru powiek, ust oraz brwi oraz szkolenia od podstaw oraz doszkolenia z zakresu makijażu permanentnego ust oraz brwi. Zabiegi wykonywane są z użyciem najwyższej jakości barwników: I am Ink, icolor, Li Pigments. Szkoleniowiec. Prowadzi szkolenia indywidualne oraz grupowe z zakresu makijażu permanentnego.

Obserwuj Estatica ES w Social Mediach