Zabiegi na twarz

To, co robisz teraz decyduje o tym, jak będziesz wyglądać później, dlatego dbaj o piękno skory.

Laseroterapia

ZABIEGI ANTI-AGING

Czas zabiegu: 30 minut, znieczulenie: nie, rekomendowana ilość zabiegów: 5-10, ból: 2/10

Oferujemy Państwu najwyższej klasy urządzenie, którego działanie polega na przemianie energii świetlnej w energię cieplną, która umożliwia przeprowadzenie skutecznych, bezbolesnych, trwałych i bezpiecznych zabiegów odmładzających oraz redukujących różne defekty kosmetyczne skóry.

Efekty po zabiegu:

Po zabiegu:
Terapia fotoodmładzania nie wiąże się z uszkodzeniem wierzchniej warstwy naskórka, dlatego też nie wyklucza z codziennej aktywności. Nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne, dodatkowo należy stosować filtry z wysokim współczynnikiem fotoprotekcji SPF 50.

Cennik
150 zł – twarz
200 zł – twarz + szyja 
250 zł – twarz + szyja + dekolt 
200 zł – dekolt

REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Czas zabiegu: 30 minut, znieczulenie: nie, rekomendowana ilość zabiegów: 5-10, ból: 2/10

Masz przebarwienia na skórze?

Nie czekaj, skonsultuj je z dermatologiem, który przeprowadzając wywiad i oglądając skórę dermatoskopem zdiagnozuje nasze przebarwienia i wybierze najlepszą drogę postępowania.  To ważne, bo przebarwienia na skórze mogą sugerować problemy ze zdrowiem, które warto wyjaśnić.
Przebarwienia na twarzy, dekolcie, ramionach  czy łydkach, to najczęściej efekt zbyt intensywnego opalania. Pojawiają się także, gdy wystawiamy się na słońce zażywając światłouczulające leki, m.in antydepresyjne, antykoncepcyjne czy na nadciśnienie. Zmiany hormonalne również sprzyjają ich powstawaniu. Jeśli  dorobiłeś się na skórze przebarwień, to zabieg ich laserowej redukcji jest dla Ciebie.  To bardzo skuteczna metoda walki z nieestetycznymi, ciemnymi plamami na twarzy, dekolcie czy ramionach.

Po zabiegu:
Terapia fotoodmładzania nie wiąże się z uszkodzeniem wierzchniej warstwy naskórka, dlatego też nie wyklucza z codziennej aktywności. Nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne, dodatkowo należy stosować filtry z wysokim współczynnikiem fotoprotekcji SPF 50.

Cennik
150 zł – twarz
200 zł – twarz + szyja 
250 zł – twarz + szyja + dekolt 
200 zł – dekolt
100 zł – czoło, dłonie, policzki

SKÓRA TRĄDZIKOWA

E-LIGHT + RF

Czas zabiegu: 30 minut, znieczulenie: nie, rekomendowana ilość zabiegów: 5-10, ból: 2/10

Masz przebarwienia na skórze? 

Odpowiedzialność za powstawanie zmian trądzikowych ponoszą m.in. bakterie Propionibacterium acnes. Są to bakterie beztlenowe, które wytwarzają metabolity – porfiryny. Porfiryny pod wpływem ciepła przyczyniają się do powstania reaktywnych anionów tlenu, które są zabójcze dla bakterii Propionibacterium acnes. W konsekwencji dochodzi do zmniejszenia stanów zapalnych w przebiegu trądziku. Dodatkowym efektem w terapii zmian trądzikowych urządzeniem E-Light jest zmniejszenie wydzielania sebum.

Po zabiegu:
Terapia skóry trądzikowej nie wiąże się z uszkodzeniem wierzchniej warstwy naskórka, dlatego też nie wyklucza z codziennej aktywności. Nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne, dodatkowo należy stosować filtry z wysokim współczynnikiem fotoprotekcji SPF 50.

Cennik
150 zł – twarz
200 zł – twarz + szyja 
250 zł – twarz + szyja + dekolt 
200 zł – dekolt
100 zł – czoło, policzki, ramiona
350 zł – plecy

SKÓRA ŁOJOTOKOWA I ROZSZERZONE PORY

PEELING WĘGLOWY Z WYKORZYSTANIEM LASERA Q-SWITCH ND YAG

Zabieg polega na laserowym naświetleniu skóry pokrytej specjalistyczną maską z aktywnym węglem CPY. Węgiel aktywny CPY skutecznie przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum oraz zrogowaciały naskórek. Wykazuje także właściwości rozjaśniające, antybakteryjne, przeciwzapalne i kojące. Wykorzystanie promienia laserowego podczas peelingu węglowego wzmacnia właściwości oczyszczające węgla. Poprzez złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka wraz z jego niedoskonałościami, skóra już po pierwszym zabiegu staje się oczyszczona, pory są wyraźnie zmniejszone, koloryt skóry ujednolica się. Wydzielanie sebum zostaje ustabilizowane, stany zapalne zostają wyciszone. Laser stymuluje komórki do wytwarzania nowych prawidłowych włókien kolagenowych, nadających skórze gęstość i jędrność, wpływa na spowolnienie procesu starzenia skóry, pobudzając komórki do odbudowy.

Wskazania

Po zabiegu:
Terapia nie wiąże się z uszkodzeniem wierzchniej warstwy naskórka, dlatego też nie wyklucza z codziennej aktywności. Nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne, dodatkowo należy stosować filtry z wysokim współczynnikiem fotoprotekcji SPF 50.

Cennik
250 zł – twarz
300 zł – twarz + szyja 
450 zł – twarz + szyja + dekolt 
200 zł – dekolt

ROZSZERZONE NACZYNIA, ZMIANY NACZYNIOWE

Czas zabiegu: 5-30 minut, znieczulenie: nie, rekomendowana ilość zabiegów: 1-3, ból: 5/10

Światło lasera Nd:YAG działa głównie na hemoglobinę. W miarę absorbowania energii przez krew w naczyniach krwionośnych wytwarzane jest ciepło i dochodzi do zniszczenia ścianki naczynia. Naczynie krwionośne ostatecznie obumiera, a dzięki naturalnym procesom zachodzącym w ciele martwa tkanka naczynia jest usuwana z ciała, znikając podobnie jak siniaki, w ciągu kilku dni do kilku tygodni. Leczenie może obejmować naczynia krwionośne o średnicy do 4 mm.

Naczynie po zaabsorbowaniu energii natychmiast blednie (niewielkie naczynka) lub zmienia barwę na zieloną, szarą, granatową, a następnie w ciągu kilku dni znika.

Wskazania

Po zabiegu:

Po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona i obrzęknięta. Zmiany te utrzymują się od 12 godni do 2 dni w zależności od wielkości i ilości zmian.

 • Nie zaleca się korzystania z gorącej kąpieli, sauny 14 dni po zabiegu
 • Nie zaleca się opalania ( słońce, solarium ) przez 4 tygodnie po zabiegu
 • Nie zaleca się wykonywania intensywnych ćwiczeń fizycznych  przez 7dni po zabiegu
 • Kosmetyki można stosować dopiero po 24 godzinach po zabiegu, należy unikać preparatów na bazie alkoholu, stosować preparaty natłuszczające skórę
 • Należy zgłosić się na wizytę kontrolną po zabiegu

Po zabiegu należy stosować kremy z filtrem co najmniej SPF30.

Cennik

150 zł – twarz (10 minut)

RUMIEŃ

Czas zabiegu: 5-30 minut, znieczulenie: nie, rekomendowana ilość zabiegów: 5-10, ból: 2/10

W leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu IPL chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach.  Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsza, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny.

Wskazania

Efekty po zabiegu:
fotoodmłodzenie
bardziej elastyczna, jędrna skóra,
poprawa zwartości skóry,
regeneracja skóry, 
pobudzenie skóry do jej odbudowy.

Po zabiegu:
Terapia przeciw rumieniowi nie wiąże się z uszkodzeniem wierzchniej warstwy naskórka, dlatego też nie wyklucza z codziennej aktywności. Nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne, dodatkowo należy stosować filtry z wysokim współczynnikiem fotoprotekcji SPF 50.

Cennik
150 zł – twarz
200 zł – twarz + szyja 
250 zł – twarz + szyja + dekolt 
200 zł – dekolt

TRĄDZIK RÓŻOWATY

Czas zabiegu: 5-30 minut, znieczulenie: nie, rekomendowana ilość zabiegów: 5-10, ból: zależnie od nasilenia zmian

Trądzik różowaty (acne rosacea) jest zapalną i przewlekłą chorobą skóry twarzy. Trądzik różowaty jest coraz częstszą przypadłością zwłaszcza u osób białej populacji, dla której charakterystycznymi objawami są: podłoże naczyniowe, rumień ustępujący, a następnie utrwalony, umiejscowiony zwłaszcza na policzkach, czole i brodzie oraz obecność czerwonych grudek, krostek z treścią surowiczą. Objawom towarzyszy nieprzyjemne odczucie ściągania, pieczenia, kłucia.

Jeżeli ktoś podejrzewa u siebie trądzik różowaty, powinien udać się do dermatologa. Walka z trądzikiem różowatym nie jest łatwa. Początkowo lekarz najczęściej zaleca stosowanie odpowiednich maści i kremów. Gdy to okazuje się nieskuteczne, może przepisać antybiotyki doustne. Czasem nawet taka terapia nie daje efektów. I tu z pomocą wkracza medycyna estetyczna.

Dzięki specjalistycznym zabiegom można zlikwidować problem. Jedną z metod jest laserowa redukcja trądzika różowatego. Za pomocą lasera działamy na przyczynę, czyli rozszerzone naczynka, a nie tylko na objawy trądziku.

Wskazania

Efekty po zabiegu:
Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, obrzmiała i bolesna. W niektórych przypadkach może pojawić się lekki wysięk surowiczy, który w ciągu kilku dni ulega wchłonięciu. Odczucia pozabiegowe można załagodzić, stosując preparaty łagodzące np. żel aloesowy, d-pantenol lub inne jak kortyzon 0,5% przez 3-4 dni. Bezwzględnie należy unikać gorących kąpieli, saun, ćwiczeń fizycznych przez co najmniej 3 dni. Przynajmniej przez 6 tygodni unikać ekspozycji na promieniowanie UV: naturalne i sztuczne (solarium) dodatkowo należy stosować wysokie filtry słoneczne minimum SPF50. Należy zwracać uwagę na to, by nie hamować kichania, a nos wydmuchiwać delikatnie pojedynczą dziurką.

Cennik
150 zł – twarz
200 zł – twarz + szyja 
250 zł – twarz + szyja + dekolt 
200 zł – dekolt

DEPILACJA LASEROWA

Najnowsza i sprawdzona technologia

Firma Palomar od wprowadzenia w 1997 roku na rynek pierwszego lasera LightSheer przez kilkanaście lat doskonaliła swoje rozwiązania i prowadziła badania nad poprawą pracy laserów diodowych. Przez ten okres stała się niekwestionowanym liderem w produkcji urządzeń do laserowego usuwania owłosienia. Laser diodowy Palomar Vectus to rezultat 20 lat doświadczenia w branży fotoepilacji.

Największa skuteczność w usuwaniu owłosienia

Palomar Vectus to trwałe usuwanie bez względu na kolor włosów i karnację skóry. Laser sprawdza się nawet przy opalonej skórze, czy blond włosach. Wykorzystanie wielu innowacyjnych rozwiązań pozwala na osiągniecie najlepszych efektów.

Jedyny laser pozwalający na przeprowadzanie zabiegów przez cały rok. Depilacje laserem Vectus możemy stosować również latem!

Najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantowany przez czytnik Skintel

Dzięki czytnikowi poziomu melaniny w skórze laser Palomar Vectus sam dobiera optymalne ustawienia do depilacji laserowej. Co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo zabiegu, ale również na jego efektywność. Vectus jako jedyny laser na Świecie posiada taki inteligentny czytnik.

Najszybszy laser w swojej kategorii

Laser Palomar Vectus posiada bardzo szybką głowicę (3Hz) o jednej z największych powierzchni dostępnych na rynku (23mm x 38mm) pozwalającej na szybką depilację dużych powierzchni ciała. Co zdecydowanie skraca czas trwania zabiegu. Depilacja dużej partii ciała to tylko kilka minut!

Zobacz film porównujący: Palomar Vectus kontra LightSheer Duet

Photon Recycling

Opatentowana technologia zasadniczo zwiększająca skuteczność depilacji laserowej. Vectus jako jedyny laser diodowy na Świecie pozwala na ponowne wykorzystanie fotonów odbitych od skóry w czasie trwania impulsu.

Najmniejsza liczba zabiegów

Wszystkie najnowsze technologie użyte w Vectusie pozwalają na diametralne zwiększenie jego skuteczności, co bezpośrednio przenosi się na zmniejszoną liczbę zabiegów potrzebną do trwałej depilacji owłosienia. Mniejsza liczba zabiegów = mniejszy koszt dla klienta.

Zwiększony komfort podczas zabiegu

Głowice lasera Vectus wyposażone są w system Advanced Contact Cooling, które podczas zabiegu całego zabiegu chłodzi skórę pacjenta pomniejszając odczucie dyskomfortu w trakcie emisji impulsu. Depilacja laserowa nie musi już dłużej być bolesna.

Równomiernie rozłożona plamka lasera

Laser Vectus w porównaniu do konkurencji ma bardziej równomiernie rozłożona energię świetlną w plamce tworzonej przez impuls głowicy. Zaleta ta zwiększa wydajność i efektywność przeprowadzanego zabiegu depilacji.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów i bezpieczeństwa depilacji laserowej należy odpowiednio przygotować się do tego zabiegu. Dowiedz się jak bezpiecznie i skutecznie przeprowadzić serię zabiegów depilacji laserowej w Klinicę Kosmetologii Natalia Sudoł.

 • Ogolona i czysta skóra – na dzień przed planowanym zabiegiem, skórę należy starannie ogolić maszynką jednorazową, dzięki czemu włosy wystające ponad jej powierzchnie nie ulegną spaleniu zwiększając komfort zabiegu. Ponadto skóra powinna być umyta i niczym nieposmarowana.
 • Nieopalona skóra – w przypadku skóry opalonej, zalecana jest 4 tygodniowa przerwa, co zwiększy skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Stosowanie samoopalaczy i środków brązujących należy przerwać na około 2 tygodnie przed zabiegiem.
 • Włosy nieusuwane mechanicznie – w depilowanym miejscu przez okres minimum 4 tygodni nie można wyrywać włosów (depilacja woskiem, depilatorem, pastą cukrową, pęsetą), gdyż pozbawiamy wtedy laser możliwości dotarcia i zniszczenia źródła samego włosa jakim jest brodawka włosowa.
 • Włosy nieusuwane chemicznie – w tym samym czasie (4 tygodnie) nie wolno stosować kremów do depilacji.
 • Skóra niepeelingowana – 1 tydzień przed zabiegiem należy odstawić peelingi mechaniczne i chemiczne.
 • Odstawione blokery potu – Na 2 tygodnie przed zabiegiem należy przerwać stosowanie blokerów potu (takich jak Etiaxil i jemu podobnych).
 • Skóra w odpowiednim stanie – Przy przystąpieniu do zabiegu skóra nie powinna mieć przerwanej ciągłości naskórka, nie powinna być podrażniona i wysuszona.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Przedstawiona poniżej lista przeciwwskazań ma na celu zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa zabiegu, ale również uzyskanie jak najlepszych efektów depilacji laserowej.

 • Ciąża
 • Nowotwory
 • Aktywna opryszczka
 • Świeża opalenizna (słoneczna, z solarium, z samoopalaczy, z kremów brązujących)
 • Kremy z retinolem lub witaminą A. Wymagana 4 tygodniowa przerwa
 • Leki z retinoidami – terapia retinoidami musi być zakończona na minimum pół roku przed depilacją laserową
 • Duża skłonność do przebarwień
 • Leki i zioła (dziurawiec, nagietek, skrzyp) światłouczulające – wymagana tygodniowa przerwa
 • Bielactwo, łuszczyca, cukrzyca, epilepsja, keloidy
 • Aktywne infekcje skórne (wirusowe, bakteryjne lub grzybicze) – wymagany jest miesiąc przerwy od wyleczenia infekcji
 • Włosy wydepilowane woskiem, pęsetą, depilatorem, kremem do depilacji
 • Peeling, blokery potu
 • Kuracja antybiotykowa
 • Rozrusznik serca
 • Świeże zabiegi chirurgiczne
 • Przerwana ciągłość naskórka
 • Implanty piersiowe

Przebieg zabiegu depilacji laserowej

Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzany jest wywiad zdrowotny, na którego postawie stwierdza się możliwość wykonania zabiegu depilacji laserowej. W kolejnym etapie wykwalifikowany kosmetolog ocenia stan skóry pacjenta. W zależności od rozmiaru wybranej partii ciała do depilacji dostosowywany jest odpowiedni rozmiar głowicy. Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzany jest pomiar ilości melaniny w skórze za pomocą inteligentnego czytnika Skintel. Na tej podstawie ustawiane są automatycznie spersonalizowane parametry do depilacji w laserze. Następnie osoba przeprowadzająca zabieg przykłada systematycznie schłodzoną głowicę do kolejnych części ciała i uwalnia impulsy świetlne usuwające owłosienie. Cały zabieg przeprowadzany jest szybko i sprawnie w trosce o największy komfort klienta.

Postępowanie po zabiegu depilacji laserowej

Po przeprowadzonym zabiegu trwałego usuwania owłosienia laserem Vectus mogą nastąpić czasowe zaczerwienienia depilowanej powierzchni ciała, które są naturalnym zjawiskiem podrażnienia powierzchni skóry. Powinny one ustąpić najczęściej po kilku godzinach lub maksymalnie do 2-3 dni. Należy zwrócić w tym okresie uwagę na specjalne traktowanie skóry:

 • Nie stosować mydła i preparatów na bazie alkoholu (toników, antyperspirantów, dezodorantów).
 • Nie podrażniać skóry w tym obszarze.
 • Nie korzystać z basenu, sauny, gorących kąpieli.
 • Dodatkowo można stosować preparaty łagodzące takie jak Bepanten, Panthenol, Alantan.
 • Skóra poddana depilacji laserowej nie może być opalana bezpośrednio przez 2 tygodnie od zabiegu, jeżeli jest ona wystawiona na działanie promieni słonecznych to należy stosować preparaty z wysokim filtrem UV.
 • W okresie 2 tygodni od zabiegu należy unikać stosowania leków i preparatów światłouczulających.
 • Pomiędzy zabiegami nie należy wyrywać włosów, możliwe jest stosowanie maszynki do golenia.

Częstotliwość powtarzania depilacji laserowej

Dla uzyskania najlepszego rezultatu trwałego usuwania owłosienia należy wykonać od 4 do 6 zabiegów depilacji laserowej. Przerwy pomiędzy zabiegami wynikają z cyklicznych faz wzrostu włosa i różnią się one dla różnych części ciała. Poniżej przedstawiono proponowane przybliżone odstępy pomiędzy zabiegami laserem Vectus:

 • Twarz – 4 tygodnie
 • Ramiona – 4-6 tygodni
 • Bikini – 4-6 tygodni
 • Plecy – 8-10 tygodni
 • Nogi – 8-10 tygodni

Cennik:

Górna warga

150 PLN

Broda

200 PLN

Baczki

150 PLN

Policzki

200 PLN

Wąsik + broda

300 PLN

Cała twarz (wąsik + broda + policzki)

350 PLN

Pachy

250 PLN

Ramiona

250 PLN

Przedramiona

250 PLN

Dłonie

150 PLN

Całe ręce

350 PLN

Brodawki sutkowe

200 PLN

Klatka piersiowa

250 PLN

Plecy

300 PLN

Pośladki

250 PLN

Linia biała

150 PLN

Brzuch

250 PLN

Bikini podstawowe

200 PLN

Bikini całkowite

250 PLN

Szpara pośladkowa

200 PLN

Uda

300 PLN

Łydki

300 PLN

Stopy

150 PLN

Całe nogi

500 PLN

Całe nogi + bikini całkowite

700 PLN

Całe nogi + bikini całkowite + pachy

900 PLN

Bikini całkowite + pachy

400 PLN

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Górna warga

150 PLN

Broda

200 PLN

Baczki

150 PLN

Policzki

200 PLN

Wąsik + broda

300 PLN

Cała twarz (wąsik + broda + policzki)

350 PLN

Pachy

250 PLN

Ramiona

300 PLN

Przedramiona

250 PLN

Dłonie

150 PLN

Całe ręce

400 PLN

Brodawki sutkowe

200 PLN

Klatka piersiowa

300 PLN

Plecy

400 PLN

Linia biała

200 PLN

Brzuch

300 PLN

Uda

400 PLN

Łydki

300 PLN

Stopy

150 PLN

Całe nogi

600 PLN

Klatka piersiowa + brzuch

500 PLN

Klatka piersiowa + brzuch + plecy

900 PLN

Kark

200 PLN

Uszy

150 PLN

Pośladki

300 PLN

Bikini podstawowe

300 PLN

Bikini pełne

450 PLN

USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Czas zabiegu: 5-30 minut, znieczulenie: tak, rekomendowana ilość zabiegów: 3-10, ból: 5/10

Q-SWITCH ND YAG
USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Laser ND: YAG Q-Switch przenika naskórek i wnika do skóry właściwej wpływając na pigment, w ciągu nanosekund usuwa blizny i zmiany barwnikowe różnego rodzaju, także te w postaci tatuaży. Mechanizm działania lasera polega na podgrzewaniu barwnika umiejscowionego w skórze, po czym dochodzi do rozbicia komórek, w których umieszczony jest barwnik. Krótki czas zabiegu znacząco wpływa na komfort pacjenta. Laser nie wywołuje silnego bólu, w związku z czym w większości przypadków praca z nim nie wymaga znieczulenia. Miejsce poddane działaniu lasera staje się białe, po niedługim czasie ulega zaczerwienieniu, pojawić się może również obrzęk, który samoistnie zanika po 2-3 dniach. Sygnalizuje on nam, że do barwnika dotarła wiązka lasera i ulegnie wkrótce redukcji. Rewelacyjna metoda usuwania tatuaży na ciele oraz makijaży permanentnych z okolic brwi i ust.

Wskazania

Efekty po zabiegu:
Wyblaknięcie makijażu, a w efekcie końcowym całkowite usunięcie.

Po zabiegu:

 • W ciągu 24 godzin od zabiegu, nie myj miejsca poddanego usuwaniu i chroń je od zamoczenia.
 • Na drugi dzień można przykładać kostki lodu, żeby zmniejszyć opuchliznę jeśli taka wystąpi.
 • Przez kilka dni po zabiegu, skóra powinna być pozostawiona sucha.
 • Należy o nią dbać tak jak o skórę po poparzeniach słonecznych.
 • W przeciągu 2-3 dni nie używaj na poddanym zabiegowi miejscu żadnych kosmetyków kolorowych.
 • Przez kolejne dni miejsce zabiegowe powinno być intensywnie natłuszczane i w żadnym wypadku nie wolno zdrapywać powstałych strupków, ponieważ może powstać blizna w tym obszarze.
 • Po zabiegu istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia swędzenia, ponieważ skóra przez 2-3 tygodnie ulega łuszczeniu.
 • Przez 2 tygodnie od zabiegu nie wystawiać tego miejsca na działanie promieni słonecznych.
 • Przez miesiąc nie można korzystać z sauny, solarium, basenu.
 • Po ok. 3 tygodniach skóra jest wygojona.
 • Laser jest bezpieczny dla cebulek włosów i zdrowej skóry – nie rani i nie pozostawia blizn.
 • W przypadku brwi, od razu po zabiegu włoski jaśnieją, jednak nowe które będą rosły są już w naturalnym kolorze.
 • Po tygodniu od zabiegu można nałożyć hennę na włoski, żeby je przyciemnić.
 • Po 8 tygodniach od ostatniego zabiegu, można wykonać makijaż permanentny.

 

Cennik
200 zł – brwi
200 zł – usta 
150 zł – kreski 

KOSMETYKA

OCZYSZCZANIE

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Czas zabiegu: 120 minut, znieczulenie: nie, rekomendowana ilość zabiegów: 1, ból: 8/10

Oczyszczanie manualne to zabieg polegający na ręcznym oczyszczaniu skóry ze zmian w postaci zaskórników (otwartych i zamkniętych) prosaków, grudek, odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru łoju i odświeżeniu skóry. Zabieg ten zwykle znany jest jako manualne oczyszczanie twarzy ale wykonywany jest również na innych partiach skóry: na dekolcie, ramionach oraz plecach. Manualne oczyszczanie to zabieg delikatnie bolesny i wymagający odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej, gdyż podczas zabiegu skóra zostaje lekko podrażniona, a miejsca po usunięciu prosaków muszą ulec zagojeniu.

Oczyszczanie manualne daje natychmiastowe efekty. Skóra jest oczyszczona i rozświetlona, o zdrowszym kolorycie. Po oczyszczaniu manualnym skóra lepiej przyswaja substancje aktywne z preparatów kosmetycznych, dlatego warto poprzedzić oczyszczaniem manualnym inne serie zabiegowe.

Wskazania

Po zabiegu:
Przez kilka dni po zabiegu należy stosować delikatne preparaty do demakijażu, gdyż skóra jest zaczerwieniona i podrażniona. Nie należy stosować makijażu bezpośrednio po zabiegu, a jeżeli to możliwe to również przez kilka dni po zabiegu. Po zabiegu należy stosować preparaty regenerujące ale nie zapychające pory – przeznaczone do cery trądzikowej. Przy ekspozycji na słońce należy stosować preparaty z filtrem SPF 50, żeby nie powstały przebarwienia naskórkowe.
Po zabiegu oczyszczania manualnego należy unikać dotykania twarzy, ekspozycji na słońce, opalania w solarium, saun, basenów i innych miejsc, które mogą podrażniać skórę lub spowodować jej zakażenie.

Cennik:
Twarz: 150 zł

PEELING KAWITACYJNY

Czas zabiegu: 15 minut, znieczulenie: nie, rekomendowana ilość zabiegów: dowolona, ból: 0/10

Wskazania

Po zabiegu:
o peelingu kawitacyjnym warto stosować kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym przez 2-3 tygodnie. Oczyszczona skóra jest podatna na szkodliwe działanie słońca.

Cennik:
Twarz: 50 zł
Twarz+syzja: 60 zł
Twarz+szyja+dekolt: 70 zł

MIKRODERMABRAZJA

Czas zabiegu: 30 minut, znieczulenie: nie, rekomendowana ilość zabiegów: 3-5, ból: 2/10

Mikrodermabrazja to zabieg polegający na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte
kryształkami naturalnego diamentu. Jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń jak w przypadku innych metod peelingu. Skutecznie regenerujący i odmładzający skórę. Po zabiegu mikrodermabrazji na obszar zabiegowy nakładana jest ampułka rewitalizująca lub maska algowa.
Po mechanicznym usunięciu naskórka możliwe jest uzupełnienie zabiegu o nałożenie preparatu głęboko penetrującego w celu wzmocnienia efektu. Zabieg mikrodermabrazji może być połączony z oczyszczaniem manualnym.

Wskazania

Po zabiegu:
Po mikrodermabrazji diamentowej należy przez 2 tygodnie unikać słońca i stosować kremy z wysokim filtrem, aby uniknąć przebarwień. Zaleca się również nie nakładać makijażu po zabiegu, gdyż można wywołać podrażnienie i zanieczyścić skórę. Natomiast przez 24 godziny po zabiegu nie wolno korzystać z sauny, basenów czy siłowni.

Cennik:
Twarz: 150 zł

PEELING WĘGLOWY

Zabieg polega na laserowym naświetleniu skóry pokrytej specjalistyczną maską z aktywnym węglem CPY. Węgiel aktywny CPY skutecznie przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum oraz zrogowaciały naskórek. Wykazuje także właściwości rozjaśniające, antybakteryjne, przeciwzapalne i kojące. Wykorzystanie promienia laserowego podczas peelingu węglowego wzmacnia właściwości oczyszczające węgla. Poprzez złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka wraz z jego niedoskonałościami, skóra już po pierwszym zabiegu staje się oczyszczona, pory są wyraźnie zmniejszone, koloryt skóry ujednolica się. Wydzielanie sebum zostaje ustabilizowane, stany zapalne zostają wyciszone.

Laser stymuluje komórki do wytwarzania nowych prawidłowych włókien kolagenowych, nadających skórze gęstość i jędrność, wpływa na spowolnienie procesu starzenia skóry, pobudzając komórki do odbudowy.

Wskazania

NAWILŻENIE

Czas zabiegu: 20 minut, znieczulenie: nie, rekomendowana ilość zabiegów: 5-10, ból: 1/10

Sonoforeza to zabiegu, którego celem jest wprowadzenie substancji aktywnych w głębsze warstwy naskórka. Substancje te (witaminy, peptydy) poprzez masaż przenikają w małym stopniu. Natomiast wtłaczane za pomocą ultradźwięków wnikają do żywych warstw naskórka. Sonoforeza powodując mikromasaż poprawia ukrwienie naskórka i regenerację uszkodzonych tkanek.

Wskazania

Cena:
Twarz: 50 zł

PIELĘGNACJA PRZECIWZMARSZCZKOWA

Czas zabiegu: 120 minut, znieczulenie: nie, rekomendowana ilość zabiegów: 3-5, ból: 1/10

Złota Maska – 24K Gold

„Najwyższy wymiar luksusu. Najlepszy pomysł na prezent.”
Luksusowy zabieg ESTETICA 24k Gold przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery, a zwłaszcza dla cery z widocznymi oznakami upływu czasu. Zabieg 24k Gold zaleca się szczególnie osobom, którym zależy na szybkim i skutecznym poprawieniu kolorytu i wyglądu zmęczonej skóry. W cenie zabiegu znajduje się 57mg (3 płatki) 24 karatowego złota.

Jakie korzyści daje zabieg 24k Gold?

Zabieg 24k Gold Mask generuje szereg korzyści dla zdrowia i urody. Przede wszystkim złoto stymuluje wzrost komórek warstwy rozrodczej skóry, umożliwiając regenerację włókien kolagenowych i elastynowych oraz nie dopuszczając do dalszego spadku jędrności skóry.
Wokół złota tworzą się młode komórki, które przyspieszają procesy metaboliczne w skórze. Te właściwości złota wpływają na redukcję zmarszczek i zapobieganie powstawaniu nowych. Dzięki silnym właściwościom antyseptycznym złoto łagodzi stany zapalne skóry. Spowalnia proces powstawania melanogenezy, przez co zapobiega powstawaniu przebarwień i rozświetla skórę.
Czyste 24 karatowe złoto używane podczas zabiegu sprzyja także nasyceniu skóry tlenem, usuwa zmęczenie, a także jako ekologicznie czysty materiał jest bez przeszkód przyswajane przez organizm. Po zabiegu skóra promienieje wyjątkowym złotym blaskiem.

Jak 24 karatowe złoto wnika w głąb skóry?

24 karatowe złoto wnika tylko w doskonale oczyszczoną skórę. Idealne oczyszczenie zapewnione jest dzięki dokładnemu kilkuetapowemu demakijażowi oraz delikatnie złuszczającemu peelingowi enzymatycznemu z papai.
Przenikanie złota przez barierę skórną możliwe jest dzięki unikatowej nanotechnologii YASUMI. Jonowa nano mgła emitowana podczas zabiegu przenika przez naskórek i dociera w głąb skóry. Jony ujemne mają właściwości przyciągania złota i transportowania go przez pory w głąb skóry.
Jony nanomgły odpowiedzialne są za korzystne dla zdrowia zwalczanie wolnych rodników, a tym samym opóźnianie procesów starzenia. Nanocząsteczki pozostają w skórze, nawilżając ja i uelastyczniając.

Cennik
Twarz – (3 płatki 24k złota, 57mg) – zabieg podstawowy 75min. 400zł

Twarz i szyja/dekolt – (4 płatki 24k złota, 72mg) – zabieg podstawowy 90min. 450zł

Polecane dodatki
Dodatkowy płatek złota np. na szyję lub dekolt – 50zł

PIELĘGNACJA OKOLIC OCZU

HENNA I REGULACJA

Henna jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Dzięki hennie uzyskamy delikatne efekty, które podkreślą nasze rysy twarzy. Zamiast tuszu do rzęs, który spływa w zetknięciu z wodą, warto wypróbować barwienie rzęs henną. Także brwi będą pięknie podkreślone, jeśli zostaną za jej pomocą przyciemnione o kilka tonów.

Cennik:
Henna brwi 30
Henna rzes 30
Henna brwi i rzes oraz regulacja 50
Henna brwi z regulacja 40

STYLIZACJA RZĘS/PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Przedłużenie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs. Indywidualna stylizacja podkreśli spojrzenie, nada mu wyrazu na długie tygodnie. Wersja również dla oczu wrażliwych.
Oferujemy metody klasyczne 1:1, objętościowe 2D – 8D oraz stylizacje w stylu Kardashian, Instalook, Business Look i Natural Look. W ofercie produkty marek Secret Lashes oraz Wonder Lashes.

Cennik:
Objętościowe 2D-8D: 180 – 200zł
Korekta 2D-8D- 100 – 180zł
Metoda 1:1- 170-200zł
Korekta 1:1- 100-180zł

LAMINACJA RZĘS

Czas zabiegu: 90 minut, znieczulenie: nie, rekomendowana ilość zabiegów: dowolna, ból: 1/10

Lifting/laminacja rzęs to zabieg naturalnego, trwałego podkręcenia i odżywienia rzęs. Po zabiegu rzęsy są pogrubione, uniesione od nasady przez co wydają się być maksymalnie wydłużone, a ich kondycja poprawiona. Zabieg łączymy z henną rzęs, co daje spektakularny efekt hollywoodzkiego spojrzenia.

Dla kogo?

 • dla osób które mają naturalnie proste rzęsy,
 • dla wszystkich Pań, które cenią naturalność rzęs,
 • dla Pań które nie czują się dobrze w przedłużanych rzęsach.

Efekt zabiegu jest widoczny po zakończeniu oraz utrzymuje się od 4 do 8 tygodni.

Cennik:
100 zł

Wskazania

PEELINGI CHEMICZNE PEEL MISSION

Peelingi enzymatyczne

Peelingi enzymatyczne są bezpieczne dla wszystkich typów skóry, nawet wrażliwych i naczynkowych. Najczęściej wykorzystywane do nich enzymy to papaina uzyskiwana z papai i bromelaina z ananasa Dogłębnie oczyszczanie skóry powodowane jest poprzez rozpuszczanie połączeń międzykomórkowych i redukowanie zrogowaciałego naskórka. Enzymy mają zdolność penetrowania skóry i oczyszczania porów, dzięki czemu poprawiają koloryt skóry i wygładzają cerę. Efektem peelingu jest uwidocznienie młodych komórek naskórka, zminimalizowanie blizn, przebarwień i drobnych zmarszczek.

Peelingi chemiczne

Zabieg polega na kontrolowanym usuwaniu zmian kosmetycznych w obrębie skóry twarzy, dłoni, pleców. Nakładając odpowiednią mieszaninę preparatów, indywidualnie dobranych do potrzeb i oczekiwań klienta uzyskujemy poprawę funkcjonowania skóry, jej witalności, nawilżenia i sprężystości, dążymy do poprawy kolorytu, wypłycenia zmarszczek i blizn, redukcji trądziku i zmian skórnych. W ofercie zabiegi powierzchowne, bardzo delikatne (tzw. odświeżające, bankietowe) oraz głęboko odżywiające i przebudowujące skórę.

Wskazania

MEDYCYNA ESTETYCZNA

REDUKCJA ZMARSZCZEK

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMAROLLER

Czas zabiegu: 60 minut, Znieczulenie: nie, Ból: 7/10

Derma Roller to urządzenie do mezoterapii, którego podstawowym działaniem jest usunięcie martwego naskórka oraz rozluźnienie połączeń między jego komórkami. Ponadto Derma Roller ma także pobudzić żywe warstwy skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi w skórze i pobudzeniu fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Derma Roller to wałeczek gęsto pokryty delikatnymi mikro igiełkami. Ich innowacyjna budowa sprawia jednak, że nie dają dużego dyskomfortu na skórze podczas zabiegu. Każdy kolejny zabieg stopniowo spłyca blizny oraz niweluje zmarszczki.

Cennik:
Twarz: 180zł

Wskazania

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia to zabieg podczas którego za pomocą wielu mikro nakłuć wprowadza się składniki aktywne w głąb skóry. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki są zredukowane.

DZIAŁANIE NAKŁUWANIA:

 • uruchamia procesy regeneracyjne w głębszych warstwach skóry
 • pobudza aktywność fibroblastów
 • zwiększają syntezę kolagenu i elastyny
 • zwiększa transport substancji aktywnych w głąb skóry

Wskazania

LIFTING

PLAZMA

Czas zabiegu: 30 minut, Znieczulenie: tak, Ból: 8/10

Lifting powiek plazmą jest bezpiecznym, bezoperacyjnym zabiegiem kosmetycznym przeznaczonym do niechirurgicznego liftingu powiek oraz redukcji zmarszczek oczu i ust oraz nawisów zwiotczałej skóry twarzy, szczególnie w okolicach ucha.

Ten prosty zabieg przynosi fenomenalne efekty poprawy wyglądu twarzy w krótkim czasie. Tylko jeden zabieg dzieli Cię od pięknego wyglądu twarzy! Przywrócimy Tobie błysk i uwodzicielskie spojrzenie. I to w dodatku bez użycia skalpela.

Efekty po zabiegu

 • młodo wyglądająca twarz,
 • zniwelowanie zmarszczek pod oczami,
 • poprawa jędrności twarzy,
 • otwarcie oka,
 • podkreślenie pięknego spojrzenia,
 • zniwelowanie nadmiaru skóry twarzy

 

Co to jest?

W zabiegu jest wykorzystywane urządzenie generujące plazmę, tzw. czwarty stan skupienia, która wytwarzana jest pomiędzy skórą pacjenta a końcówką aparatu. Podczas zabiegu dochodzi do sublimacji keratynocytów, czyli odparowania komórek naskórka, a następnie kontrolowanego obkurczania skóry.  Zabieg ten stosujemy jako alternatywę blefaroplastyki – chirurgicznego liftingu powiek. W rezultacie powieki zostają uniesione, a oko otwarte. Urządzenie pozwala także na usuniecie fałdów i nawisów zwiotczałej skóry pojawiających się w obrębie całej twarzy i szyi.

Wskazania

Po zabiegu

Po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.  Na powierzchni skóry widoczne są niewielkie punkciki sublimacji (strupki), które utrzymują się 4-7 dni. Po odpadnięciu strupków przez 1-2 tygodnie skóra może być delikatnie zaczerwieniona. W tym czasie zaleca się stosowanie kremów redukujących rumień oraz regenerujących.

Ok  2- 3 dnia po zabiegu może pojawić się mały obrzęk w okolicy poddanej zabiegowi.

Przez 6 kolejnych tygodni należy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym,  stosując preparaty z wysokim filtrem UV.

Cennik

 500 zł – korekta opadającej powieki

500 zł – zmarszczki wokół oczu

800 zł – pelny zabieg w obszarze oczu

400 zł – zmarszczki w obszarze ust (tzw. Palacza)

80-400 zł – likwidacja zmian skornych, odciskow

WYPEŁNIACZE

ZABIEG Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO

Czas zabiegu: 60 minut, Znieczulenie: tak, Ból: 9/10

Produkty na bazie kwasu hialuronowego sprawią, że będziesz pięknie wyglądać i dobrze się czuć. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego daje natychmiastowe rezultaty i pozwala przywrócić młodzieńczy wygląd skóry. Za pomocą kwasu hialuronowego powiększamy usta, likwidujemy zmarszczki, korygujemy kontur twarzy, kształt nosa i policzków oraz przeprowadzamy rewitalizację skóry.

BOTOX

Toksynę botulinową typu A stosuje się w redukcji zmarszczek mimicznych powstałych podczas ciągłej pracy mięśni twarzy. Cała procedura trwa ok 30 minut, przy czym jest w pełni bezpieczna i bezbolesna. Wyraz twarzy staje się łagodniejszy, wygląda naturalnie, ogólna mimika zostaje zachowana. Indywidualnie dobrane dla klienta dawki gwarantują skuteczne wypłycenie zmarszczek bez efektu przerysowania czy unieruchomienia mimiki. Zablokowane włókno nerwowe podlega procesowi wytworzenia nowych neurytów, a proces ten trwa około 3-8 miesięcy. Następnie efekt terapeutyczny botuliny przemija, efekt zabiegu ma charakter odwracalny. Preparat przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek mimicznych głównie w górnej części twarzy. W przypadku zmarszczek bardzo głębokich mocno utrwalonych może zaistnieć konieczność uzupełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym.

Wskazania

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE WAMPIRZY LIFTING

PRP wykorzystywane jest w profilaktyce starzenia się skóry, w celu odżywienia, dotlenienia i nawilżenia twarzy, szyi, dekoltu, rąk, redukcji zmarszczek, blizn i rozstępów. W efekcie uzyskuje się poprawę gęstości oraz elastyczności skóry, a także ujednolicenie jej kolorytu. Skóra staje się lepiej ukrwiona, bardziej gładka, napięta oraz pełna blasku. Odzyskujemy młodzieńczy wygląd. Nie zmienia rysów twarzy, zabieg w pełni naturalny. Osocze stosowane jest również w profilaktyce łysienia męskiego oraz kobiecego i wzmacniania cebulek włosów, dzięki czemu przestają wypadać a klienci zauważają zagęszczenie włosów.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeznaczone są dla osób w każdym wieku, szczególnie dla ceniących naturalne preparaty oraz alergików. Lifting wampirzy to ulubiony zabieg gwiazd, to dzięki niemu wyglądają świeżo i młodo.

Cennik:
Twarz: 450 – 600zł

Wskazania

LIKWIDACJA ZMIAN SKÓRNYCH

PLAZMA

Czas zabiegu: 5-30 minut, Znieczulenie: tak, Ból: 8/10

Oferujemy usuwanie zmian skórnych za pomocą metod dobranych do danej zmiany i jej lokalizacji.

Nowoczesne techniki zabiegowe pozwalają na uzyskanie efektu estetycznego z uniknięciem powstania blizny.

Rekonwalescencja po zabiegu jest krótka. Niechirurgiczne metody usuwania zmian skórnych nie wymagają szycia.

Zmiany skórne, które można usunąć:

 •    włókniaki
 •    brodawki łojotokowe
 •    znamiona skórne
 •    niektóre zmiany barwnikowe
 •    prosaki i kaszaki
 •    żółtaki płaskie
 •    znamiona naczyniowe
 •    naczyniaki rubinowe i pajączki naczyniowe
 •    modzele i nagniotki
 •    ciała obce np. żwir
 •    brodawki wirusowe

 

Jakie są efekty?

Efekty po zabiegu są natychmiastowe – po zabiegu zależnie od specyfiki zmiany skórnej zalecane pacjentowi są indywidualnie wytyczne pielęgnacyjne. W przypadku usuwania zmian skórnych okres rekonwalescencji jest bardzo krótki – po zabiegu natychmiast można powrócić do życia towarzyskiego i zawodowego.

Zalety zabiegu:

 • Nieinwazyjny – polecany dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka)
 • Precyzyjny – mikrowiązka plazmy i lasera działa precyzyjnie bez uszkodzenia skóry poza okolicą zabiegu
 • Dający natychmiastowy efekt – efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
 • Bezpieczny – bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane

 

Komfortowy – nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności

Po zabiegu

Po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.  Na powierzchni skóry widoczne są niewielkie punkciki sublimacji (strupki), które utrzymują się 4-7 dni. Po odpadnięciu strupków przez 1-2 tygodnie skóra może być delikatnie zaczerwieniona. W tym czasie zaleca się stosowanie kremów redukujących rumień oraz regenerujących.

Ok  2- 3 dnia po zabiegu może pojawić się mały obrzęk w okolicy poddanej zabiegowi.

Przez 6 kolejnych tygodni należy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym,  stosując preparaty z wysokim filtrem UV.

Cennik

500 zł – korekta opadającej powieki

500 – zmarszczki wokół oczu

800 – pelny zabieg w obszarze oczu

400 – zmarszczki w obszarze ust (tzw. Palacza)

80-400 – likwidacja zmian skornych

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest sztuką, a osoba wykonująca go jest artystą. Wybierając linergistkę z pewnością zależy Wam, aby efekt makijażu był naturalny, nieprzerysowany, wykonany z najwyższą starannościa i higieną. Oddając się w ręcę naszej specjalistki możecie mieć pewność, że makijaż na Waszej twarzy nie będzie sztucznie wyrysowanym tworem, a będzie w idealny sposób podkreślał Waszą urodę, współgrał z Waszą twarzą. 

Zabiegi mikropigmentacji w Estetica ES wykonuje linergistka oraz szkoleniowiec Kalina Zielińska. Osoba, którą cechuje ogromna precyzja oraz wyróżnia własny styl. Jej pigmentacje to przede wszystkim makijaż fashion, a technika inspirowana aktualnymi trendami makijażowymi.  Idealne, lekko wycieniowane nasady, równomiernie rozłożony puder, a całość wykończona stabilną, prezyzyjną ręką. Kalina stawia przede wszystkim na naturalny look. Brwi mają być tylko Twoje, dopasowane do Ciebie… Kształt dobrany tylko do Ciebie, którego nie będzie nosił nikt inny…

Zapraszamy na makijaż permanentny obszaru powiek, ust oraz brwi oraz szkolenia od podstaw oraz doszkolenia z zakresu makijażu permanentnego ust oraz brwi.

Zabiegi wykonywane są z użyciem najwyższej jakości barwników: I am Ink, icolor, Li Pigments. 

Przed każdym zabiegiem klientka wypełnia formularz świadomej zgody, a następnie linergistka konsultuje z klinetką jej oczekiwania, wykonuje rysunek/wizualizację obszaru zabiegowego, indywidualnie dobiera odcień pigmentu. Tylko po akceptacji kształtu i koloru przystępuje do pracy. Po zabiegu linergistka informuje o pielęgnacji pozabiegowej.

Przed umówieniem wizyty należy zapoznać się z przeciwwskazaniami:

Cennik:

Pigmentacja brwi metodą Powder Effect/Ombre 900zł. wraz z korektą

Pigmentacja ust metodą bezkonturową Shaded Lips, bądź kontur z wypełnieniem 900zł. wraz z korektą

Pigmentacja powieki dolnej 400zł. wraz z korektą

Pigmentacja powieki górnej – kreska zagęszczająca linię rzęs 500zł. wraz z korektą

Pigmentacja powieki górnej – kreska dekracyjna 650zł.  wraz z korektą

Szkolenia mikropigmentacji:

Indywidualne szkolenie Basic Powder Effect Brows 3 dni 4000zł. 

Indywidualne szkolenie Basic Powder Effect Brows 2 dni 3500zł. 

Indywidualne doszkolenie Powder Effect Brows 1 dzień 1600Zł.

Indywidualne szkolenie Basic Shaded Lips 2 dni 4000zł.

Indywidualne szkolenie Basic Shaded Lips 3 dni 4500zł.

Indywidualne doszkolenie Basic Shaded Lips 1 dzień 2000zł.